Водій тролейбуса пояснив, чому їхав з відкритими дверима

КП «Електроавтотранс» прокоментувало відзняте сумчанином вчора, 5 травня, і викладене у Фейсбук відео, на якому тролейбус №222 по маршруту №1 їде з пасажирами з відчиненими задніми дверима.  

За словами речниці підприємства Ірини Крячко, причина поломки з’ясована, сама поломка усунена. Ця ситуація не передбачає службового розслідування, але водій отримає догану.

«Я рушив від зупинки «Медичний центр», підійшла жінка й сказала, що неповністю закривається стулка. Я відповів, що подивлюся. У мене все було в машині нормально. Під’їхавши до зупинки “Універмаг «Київ», я помітив, що там випав винт. Я заблокував стулку відром з піском і продовжив рух на двоє дверей. Під’їхавши до кінцевої, “Хімпрому», я зробив двері сам і поїхав по маршруту. З такою неполадкою я не повинен заїжджати в депо, я сам все зробив. Я зразу не помітив, стулка теліпалася, то закривалася, то відкривалася. Одна жінка лише підійшла й підказала, що стулка теліпається. Тоді була друга зміна, людей їхало вже небагато», – розповів сам водій Ігор Прасок.

Начальник відділу безпеки руху Тетяна Наконечна розповіла, що цей водій працює на підприємстві з 1991 року та має кваліфікацію другого класу. За її словами, керівництво не заперечує порушення у роботі водія.

«Розглянемо цю ситуацію з іншого боку. Водії, коли від’їжджають від зупинки, перевіряють стан положення дверей за допомогою контрольних лампочок. Зі слів водія, контрольні лампочки не світилися, і тому він не бачив, що стулка дверей була відкрита. Несправність водій усунув сам на кінцевій зупинці. І виникає питання до автора відео, чому він знімав, а не підійшов до водія і не сказав. Оскільки водій працював без кондуктора і контрольні лампочки не світилися, він міг і не побачити. Звісно, з нього взято пояснення»,  – прокоментувала інцидент Тетяна Наконечна.

Джерело: sumy.today