Від сумчан очікують пропозиції щодо присвоєння назви бульвару

Управління архітектури та містобудування оголосило про проведення громадського обговорення під час розгляду питання присвоєння назви (найменування) бульвару (між вул. Харківська, пр-том М. Лушпи і вул. Івана Сірка).

Подати свої пропозиції (зауваження) можуть усі охочі в електронній чи письмовій формі. Потрібно вказати своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу; юридичні особи подають пропозиції, вказавши найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Надсилати можна на електронну пошту [email protected] або на адресу управління архітектури та містобудування: вул. Воскресенська, 8А, м. Суми, 40000.

На такі пропозиції очікують до 28 серпня.

17 липня заплановане проведення засідання за «круглим столом» за адресою: вул. Воскресенська, 8А, кабінет 2. Початок – 14:00.

Також 14 серпня о 14:00 відбудуться громадські слухання. Їх проведуть за адресою: майдан Незалежності, 2, каб. 59.

Отримати консультації можна в управлінні архітектури та містобудування (вул. Воскресенська, 8А) або за телефоном 70-01-02.

Результати громадського обговорення планують підбити та оприлюднити на Інформаційному порталі Сумської міської ради до 11 вересня.