Вчителі Сумщини готуються до участі у фінальному етапі конкурсу “Учитель року 2019”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Педагоги області, які здобули першість у ІІ (регіональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», активно готуються до участі у фінальному етапі. Повідомляє Департамент освіти та науки.

Одним з ефективних способів підготовки є співпраця з представниками комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, у рамках якої на базі закладу 22 лютого 2019 року відбувся семінар-навчання вчителів.

Організаційні аспекти ІІІ (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» та особливості реалізації знаннєво-компетентісної парадигми сучасного вчителя проаналізувала, працюючи з учителями, проректор з науково-педагогічної та методичної роботи комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Ірина Удовиченко.

Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Михайло Жук ознайомив учасників заходу з особливостями розробки дорожніх карт у контексті Нової української школи.

Продовжили роботу з вчителями за напрямом підготовки конкурсних матеріалів учасників на ІІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» методисти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, секретарі журі конкурсу за номінаціями.