В Сумському СІЗО відбулись спільні навчання

5 липня року на базі військової частини 3051 Національної гвардії України відбулись спільні навчання груп швидкого реагування установ виконання покарань та слідчого ізолятора Сумської області, Національної гвардії України та Національної поліції України.

Основною метою проведення навчання було відпрацювання злагоджених спільних дій груп швидкого реагування у разі виникнення надзвичайних подій, а саме масових заворушень ув’язнених (засуджених). Під час проведення занять було відпрацьовано дії з особовим складом із застуванням фізичної сили, спеціальних засобів, відповідно до порядку, передбаченого законодавством України, вдосконалено навики способів шикування групи розосередження та відпрацьовано взаємодію груп блокування, застосування спеціальних засобів, розосередження, вилучення та прикриття. Під час навчань були задіяні бронетранспортер та сили і засоби ДКВС України.

«Спільні заняття дають розвиток і можливість для вдосконалення, відпрацювання вмінь та навиків у співробітників для правильних дій в екстремальних умовах», – зазначив начальник установи Ігор Яковлєв.