В Ромнах поліція викрила місцевого жителя у зберіганні марихуани

Вдома у 38-річного чоловіка поліцейські виявили готову до вживання марихуану. Наркотики правоохоронці вилучили, а за цим фактом розпочали кримінальне провадження.

До працівників Роменського відділу поліції надійшла інформація про раніше судимого місцевого жителя, який вдома зберігає наркотики. Це перевірили оперативники та навідались до чоловіка з санкцією на обшук. 

«Інформація підтвердилась. В господарстві, де мешкає чоловік з матір’ю, правоохоронці виявили поліетиленовий пакет з подрібненою висушеною коноплею, яку господар зберігав під спеціально обладнаним помостом на городі, – коментую Роман Невожай, начальник Роменського відділу поліції. – Своєї провини він не заперечує. Розповів, що наркотичні речовини знайшов, які приніс додому для подальшого вживання. ».

Марихуану працівники поліції вилучили та направили на дослідження. А чоловіка продовжують перевіряти на причетність його до збуту наркотиків, що в рамках відкритого кримінального провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України, ретельно перевіряється. За зберігання наркотиків без мети збуту йому загрожує штраф чи навіть ув’язнення строком до трьох років.

Відділ комунікації поліції в Сумській області