В Ромнах поліцейські оперативно затримали злодія з чужими речами в руках

Ілюстративне фото

Випадково зустрівши господиню щойно обікраденого житла, 45-річний чоловік кинувся тікати з клунком поцуплених речей. Однак жінка, не розгубившись, зателефонувала до поліції, і правоохоронці за кілька хвилин  затримали зловмисника у міському парку.

До чергової частини Роменського відділу поліції зателефонувала 60-річна жителька райцентру. Заявниця розповіла: щойно на вулиці вона зустріла свого знайомого, який, вочевидь, обікрав її житло, оскільки мав у руках її речі. І як вона не кричала, щоб він повернув їй майно, той кинувся геть, і побіг в напрямку центрального парку.

Інформація про ймовірного зловмисника була негайно передана всім черговим нарядам. Найближчий екіпаж групи реагування патрульної поліції відразу направився в район можливого місця перебування втікача, і незабаром в їх поле зору потрапив чоловік, зовнішній вигляд якого відповідав прикметам ймовірного злочинця. Громадянина зупинили та викликали слідчо-оперативну групу.

Як з‘ясувалось, 45-річний чоловік добре був знайомий з заявницею, і навіть мав з нею товариські стосунки. Прийшовши до неї у справах, виявив, що жінки немає вдома, тож і спокусився на речі домашнього вжитку.

Незважаючи на те, що вартість поцуплених речей є незначною, і чоловік визнає свою провину, все ж таки йому доведеться відповісти за свій вчинок, оскільки після закінчення досудового слідства справу буде передано на розгляд суду.

Відділ комунікації поліції Сумської області