В Ромнах крадійку «вирахували» за допомогою відеокамер

Перебуваючи в магазині, 45-річна жінка непомітно для працівників крамниці взяла з полиці та потайки винесла набір картриджів для гоління. Про те не розрахувала, що її дії зафіксували камера відеоспостереження.

Із заявою до Роменського відділу поліції про крадіжку звернувся управляючий мережі косметичних магазинів, які проводять свою діяльність в місті. Він розповів, що переглядаючи архів камер відеоспостереження побачив, як одна з відвідувачок крамниці поцупила набір картриджів для гоління. Вартість викраденого склала майже 500 гривень.

Провівши ряд пошукових заходів, опираючись на зображення з камери відео-нагляду крамниці, полісмени встановили підозрювану. Нею виявилася 45-річна жителька Ромен, яка раніше ніколи не потрапляла в поле зору працівників поліції. Остання зізналася, що викраді картриджі для гоління зберігала за місцем свого проживання, та навіть ним не користувалася. Жінка стверджувала, що до цього її підштовхнуло скрутне матеріальне становище.

Наразі полісмени вилучили викрадений набір та повернули власнику. Відносно жінки в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція статті передбачає сплатьу чималого штрафу, виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.