В Охтирці чоловік обікрав свою роботодавцю

Ілюстративне фото

Співробітники поліції викрили у скоєнні крадіжки раніше судимого 46-річного вантажника, котрий витягнув з сумки власниці торгівельної точки грошові кошти на суму більше 27 тисяч гривень.

Закриваючи свій торгівельний кіоск після робочого дня, 67-річна жінка виявила зникнення зі своєї сумки великої суми в іноземній валюті. Про крадіжку коштів вона повідомила до місцевого відділу поліції, і на її виклик тут же вирушила слідчо-оперативна група поліції.

Правоохоронці опитали і саму заявницю, і тих працівників, хто в той чи інший спосіб допомагав їй в роботі, а також працівників сусідніх торгівельних яток. Наряду з цим, відпрацьовувались всі можливі пункти обміну валютних коштів і так звані нелегальні «міняли».

За кілька днів в поле зору правоохоронців потрапив 46-річний чоловік, котрий час від часу допомагав власниці торгівельного кіоску у розвантажуванні товару. Його знайшли та опитали. Він зізнався, що й справді викрав гроші у своєї роботодавці. Маючи кілька судимостей за крадіжки, він «досвідченим» оком нагледів в її сумочці чималу суму, а коли та у справах відійшла до сусіднього кіоску, швидко та непомітно витяг гроші.

В рамках раніше відкритого за ознаками ч.2 ст. 185 ККУ (крадіжка) кримінального провадження вирішується питання про обрання зловмиснику запобіжного заходу.

Відділ комунікації поліції Сумської області