У жахливій пожежі на борту літака в «Шереметьєво» загинуло 13 людей

Аеропорт "Шереметьєво" / REUTERS

Як мінімум 13 людей загинули при загорянні пасажирського літака «Сухой Суперджет 100», що аварійно сів у московському аеропорту Шереметьєво, ще шестеро постраждали. Про це ТАСС повідомили в неділю в медичних службах.

«За останніми даними, загинули 13 людей, шестеро постраждали. Доля частини пасажирів невідома», — сказало джерело. За словами екіпажу, причиною того, що відбулося, стала блискавка, яка вдарила у літак. 

Як повідомило «Інтерфаксу» джерело в екстрених службах, рятувальники в «Шереметьєво» намагаються знайти живих у хвостовій частині літака, що аварійно сів у «Шереметьєво».

«Хвостова частина повністю зруйнована. Крізь покручений метал рятувальники намагаються дістатися до задніх рядів сидінь, де можуть бути постраждалі», — сказав джерело. Зараз в московському аеропорту «Шереметьєво» затримано 23 рейси на виліт і приліт. Рух поблизу аеропорту обмежили.

У неділю 5 травня прямував з Москви в Мурманськ Superjet-100 аварійно сів у столичному аеропорту «Шереметьєво».

За словами джерела, літак подав сигнал лиха після вильоту і став заходити на вимушену посадку. Лайнер не зміг приземлитися з першого разу, з другої спроби вдарився шасі, а потім носом об смугу і загорівся. З надувних трапах евакуйовані 73 пасажири, а також члени екіпажу літака.

Джерело: УНІАН