У Сумську колонію підкинули пакунки з небезпечними наркотиками

18 травня 2019 року, завдяки пильності та професіоналізму співробітників оперативного відділу та відділу охорони державної установи «Сумська виправна колонія (№116)», було попереджено спробу доставки заборонених предметів до охороняємої зони установи.

Так, під час патрулювання прилеглої території установи був виявлений та затриманий громадянин С., який мав намір здійснити перекид заборонених речей в зону, що охороняється. Помітивши співробітників установи, громадянин різким рухом руки викинув пакунок.

За результатом пошукових заходів біля державної установи «Сумський слідчий ізолятор» було виявлено даний згорток, обмотаний прозорим скетчем. На місце події було викликано слідчо – оперативну групу Сумського ВП ГУНП в Сумській області. Під час догляду пакунку працівниками поліції було виявлено: 5 пакунків з кристалоподібною речовиною білого кольору, 2 пакунки з речовиною зеленого кольору, зовні схожою на особливо небезпечний наркотичний засіб.

За даним фактом Сумським ВП ГУ НП в Сумській області було відкрито кримінальне провадження за ознаками статті 309 ч.1 КК України.