У Сумському районі хлопці повертаючись з клубу спіймали мисливців за металом

Ілюстративне фото

Кілька молодих хлопців, що пізно вночі поверталися по домівках з  клубу, виявили на нічній вулиці села двох незнайомців, що несли в руках металеву драбину та бідон. Зрозумівши, що чужинці ці речі щойно десь украли, молодь зупинила чоловіків та викликала поліцію.

Прибувши до села Головашівка, працівники Сумського районного відділу поліції встановили особи двох зловмисників.

«Ними виявилися мешканці сусідньої Степанівки – вітчим та його неповнолітній пасинок, — коментує начальник Сумського районного відділу поліції  Вадим Теличкою. — Старшому  зловмисникові 41 рік, молодшому – 17».

Аби збагатитися за чужий рахунок, чоловіки заздалегідь домовившись між собою, вночі, на автомобілі ВАЗ  прибули до Головашівки і цілеспрямовано потрапили на подвір’я чужого домоволодіння, власники якого проживають в цьому ж селі, але на іншій вулиці. Потім, проникнувши до господарської будівлі викрали з неї вироби з металу, і зі здобиччю рушили до автомобіля, який залишили в кущах біля ставка на греблі.

Правоохоронці доставили обох зловмисників до відділку поліції, а викрадені ними речі вилучили. Ведеться перевірка цих двох на причетність до інших подібних злочинів скоєних в цьому ж селі та інших селах району за останні місяці.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. За крадіжку, поєднану з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Відділ комунікації поліції Сумської області