У сумчанина посеред вулиці стався інсульт

Під час патрулювання вулиці Роменська, на тротуарі, інспектори побачили чоловіка, який кликав їх на допомогу. Поруч із ним, на землі лежав літній чоловік із велосипедом. Про це сьогодні, 31 березеня, повідомили в прес-службі патрульної поліції Сумщини.

“Та дідусь їхав собі на велосипеді. Аж раптом впав, бо, напевне, йому стало зле”, — розповів патрульним небайдужий громадянин.

Охоронці порядку відразу ж зрозуміли, що в чоловіка, ймовірно, стався інсульт, адже всі ознаки свідчили саме про це. Патрульні, не гаючи часу, викликали на місце лікарів та контролювали стан дідуся до їх приїзду.

За кілька хвилин медики підтвердили, що у 72-річного чоловіка дійсно стався інсульт. Його госпіталізували до лікарні. Про подію патрульні сповістили рідних дідуся.

Патрульні висловлють подяку небайдужим громадянам, які не розгубилися та покликали патрульних на допомогу. Закликаємо всіх не бути байдужими до чужої біди. Пам’ятайте, найменше зволікання може призвести до трагедії, тому, якщо ви побачили людину, якій стало зле на вулиці, одразу зателефонуйте на лінію “103”.