У Сумах знизилась кількість хворих на грип і ГРВІ

У Сумах спостерігається зниження рівня захворюваності на грип і ГРВІ. Про це під час щопонеділкової апаратної наради повідомила в. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко.

За її словами, ситуація з захворюваністю на грип та ГРВІ у Сумах має позитивну динаміку, в порівнянні з минулим тижнем показник знизився на 9%. За минулий тиждень зареєстровано 1945 випадків захворювань на грип і ГРВІ, 73% серед недужих – це діти. Було госпіталізовано 52 особи, з яких 73,5% – дитяче населення. Загалом минулого тижня було зареєстровано сім випадків захворюваності на грип, летальних випадків не було.

«Серед дитячого населення захворюваність знизилась на 30%, серед хворих 744 особи – це діти шкільного віку», – зазначила посадовиця.

Начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко додала, що наразі працюють усі заклади загальної середньої освіти, закритих на карантин немає. Повернулися до навчального процесу учні шкіл № 8 та № 29. Профільне управління продовжує щоденно моніторити ситуацію із захворюваністю на грип і ГРВІ у школах міста. За результатами моніторингу станом на 21 лютого на ГРВІ хворіли 3007 учнів, що складає 11,2% від загальної кількості школярів.

Джерело: smr.gov.ua