У Сумах за минулий тиждень перевірили на дотримання правил карантину 115 підприємств та організацій

За інформацією начальника відділу торгівлі, побуту та захисту справ споживачів Олега ДУБИЦЬКОГО, мобільні групи за участі спеціалістів правового управління та ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області минулого тижня провели два рейди та обстежили десять об’єктів сфери торгівлі та ресторанного господарства на вул. Роменська, вул. Г. Кондратьєва та вул. 20 років Перемоги, у результаті чого було складено дев’ять протоколів за порушення санітарних вимог у відповідності до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Усього протягом листопада перевірено майже 70 об’єктів сфери торгівлі та ресторанного господарства та склали 28 протоколів за порушення санітарних вимог у відповідності до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відділом транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг спільно з правоохоронцями за останній тиждень під час перевірки приватного пасажирського транспорту складено 12 протоколів на водіїв та пасажирів за порушення карантинних обмежень.

Разом із тим, проводився профілактичний захід «Перевізник: зима – 2020», в рамках якого патрульна поліція контролювала випуск транспорту на маршрути, зокрема, правоохоронці перевіряли стан покришок, працездатність ущільнювачів дверей, обігрівачів салону, склоомивачів. Дана кампанія триватиме ще два тижні.

Загалом, повідомив заступник міського голови Максим ГАЛИЦЬКИЙ, з 20 по 26 листопада мобільними групами було проведено 115 перевірок на працюючих об’єктах, що здійснюють господарську діяльність на території Сум, у тому числі в кафе, магазинах закладах побутового обслуговування тощо.

Складено 14 актів перевірок та 15 протоколів. Під час перевірки з адміністраторами та працівниками зазначених об’єктів проводились профілактичні бесіди щодо недопущення порушень карантинних норм чинного законодавства України.