У Сумах за чотири роки не закінчили будівництво біокотельні

Чотири роки тому на території навчально-виховного комплексу № 16 у Сумах розпочали  будівництво біокотельні, яка мала забезпечити теплопостачанням навчальний заклад. За цей час виконали 30 % від запланованої роботи. Про це йдеться у сюжеті UA:Суми.

Біокотельню на територїі шістнадцятої школи почали будувати у 2015 році. Роботи виконувала фірма Полукрнатураль Систем. За словами начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталія Шилова загалом на роботи витратити 400 тисяч гривень.

«Зараз відкрили кримінальне провадження, шукають підрядника, вилучені усі документи, тому що договір був укладений, графік виконання робіт також був, але зі сторони підрядника роботи не закінчені, тому на сьогоднішній день ми віддали усі документи у прокуратуру», – говорить Віталій Шилов, начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства.

Фірма-підрядник розташована за адресою Соборна 25. Керівника фірмина місці не було. Будни Едвард Януш так прокоментував ситуацію телефоном:  «Питайте у Шилова, це він має будувати, не я».

За словами Віталія Шилова усього на будівництво планували витратити  близько півтора мільйона гривень, наразі виконали третину від запланованого: установили котел, обв’язку, пальники  та фундамент. За словами речниці прокурора Сумської області Наталі Науменко управління будівництва мало звернутися до них 29 січня цього року.

«Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради дійсно направляло до Сумської місцевої прокуратури матеріали щодо необхідності вжиття заходів прокурорського реагування з метою стягнення з виконавця робіт штрафних санкцій через порушення умов договору, однак на той час, коли до нас надійшли матеріали строк позивної давності закінчився, відтак прокуратура позбавлена можливості з відповідною позивною заявою про що ми повідомили управління капітального будівництва та дорожнього господарства», – каже Наталя Науменко, речниця прокурора Сумської області.