У Сумах врятували трьох людей під час ліквідації пожежі в житловому секторі

12 червня о 08:04 рятувальники отримали інформацію, що в обласному центрі по вул. Матюшенка, на території приватного домоволодіння горить господарча споруда. За викликом направили відділення чергових караулів 1-ї та 3-ї державних пожежно-рятувальних частин.

По прибуттю було встановлено, що полум’я охопило покрівлю та стіни дерев’яної споруди на площі до 20 кв. м. Ускладнювало ситуацію те, що подвір’я на якому відбувалось горіння було заповнене легкозаймистим сміттям та господарчими речами. За лічені секунди пожежа могла набути масштабних розмірів. Впритул до епіцентру горіння знаходився житловий будинок, в якому рятувальники виявили трьох людей похилого віку котрі не могли самостійно вибратись із оселі, яка почала наповнюватися димом.

Співробітники ДСНС негайно вивели в безпечне місце двох чоловіків (1939 та 1948 р.н.), а жінку (1948 р.н.) довелось виносити, оскільки по стану здоров’я вона не могла самостійно пересуватися. Завдяки вчасному порятунку медична допомога нікому не знадобилася.

О 08:40 рятувальникам вдалося локалізувати пожежу та запобігти перекиданню вогню на житловий будинок та розташовану неподалік іншу господарчу споруду. Об 11:20 пожежу ліквідували.

Всього на гасіння залучалося 10 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Сумській області