У Сумах водії продовжують їздити з ознаками наркотичного сп’яніння

Вранці, 17 лютого, на вулиці Героїв Сумщини, інспектори патрульної поліції зупинили автомобіль BMW за порушення ПДР. Спілкуючись із 21-річним водієм, охоронці порядку виявили в нього ознаки наркотичного сп’яніння. Повідомляє прес-служба УПП Сумської області.

Перевіривши особу керманича за наявними поліцейськими базами, патрульні встановили, що, навіть, попри досить юний вік, сумчанин дуже часто мав проблеми з законом у сфері обігу наркотичних речовин.

Крім того, він неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за керування автівкою в стані наркотичного сп’яніння, водночас не маючи права керування взагалі.

За 2018–2019 роки на водія складено 4 адміністративні матеріали за ст. 130 (керування в стані сп’яніння) та 4 адмінматеріали за ч. 4 ст. 126 (керування особою, яка не має права керування) КУпАП.

У присутності свідків керманич відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння. Тож патрульні склали на нього адмінматеріали за ч. 3 ст. 130 (керування з ознаками наркотичного сп’яніння особою, яка двічі піддавалася стягненню протягом року) КУпАП та ч. 2 ст. 126 (керування автомобілем, не маючи права керування) КУпАП, а також відсторонили від керування автівкою.