У Сумах відзначили День Конституції Польщі

smr.gov.ua

Сумське товариство польської культури традиційно відзначило річницю прийняття Конституції Польщі та День польського прапора.

Основні урочистості, на яких були присутні представники Генерального консульства Республіки Польща у Харкові, відбулись у центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка. З нагоди свят там влаштували фотовиставку «Зустріч з Польщею», де представили підготовлені членами товариства світлини найкрасивіших місць в Польщі, та  концерт, на якому лунали вірші польських поетів і , національні польські пісні.

У рамках концерту, втретє в Сумах, провели конкурс «Я люблю тебе, Польща!!!», де визначили кращого знавця її історії, географії та культури.

Консул Генерального консульства Республіки Польща у Харкові Ян ЗДАНОВСЬКИЙ зазначив, що подібні заходи, безумовно, зближують Польщу та Україну і сприяють зміцненню дружніх відносин між двома державами.

Нагадаємо, перша Конституція Речі Посполитої була ухвалена Сеймом 3 травня 1791 року. Цей документ став першою конституцією в сучасній Європі та другою – після американської – у світі.