У Сумах в сквері «Дружба» висадили 25 катальп

Департамент комунікацій та інформаційної політики разом із благодійним фондом «Хесед хаїм» запросили до висадки дерев усіх охочих, особливо активних членів юридично зареєстрованих громадських організацій національних меншин, що діють у Сумах. Близько вісімдесяти сумчан різних національностей об’єднались з метою озеленення рідного міста. Серед учасників акції були представники єврейської, вірменської, грузинської, грецької та польської меншин.

Співорганізатор, координатор общинних програм благодійного фонду «Хесед хаїм» Тетяна МИРСЬКА зазначає, що до акції готувались ретельно, обговоривши деталі висадки із КП «Зеленбуд». Працівники комунального підприємства підібрали вид дерев, пристосованих до нашої місцевості, виділили ділянку та зробили розмітки.

«У мене та моїх однодумців була мрія зробити наше місто ще зеленішим. Ми любимо Суми і хочемо, щоб воно було комфортним та затишним. Дуже символічно, що сквер називається «Дружба», адже всі ми тепер друзі, незалежно від національних особливостей, традицій та політичних і релігійних поглядів» – наголошує Тетяна Мирська.

Це вже не перша акція – восени 2018 року було висаджено 10 саджанців калини бульденеж поблизу автостоянки на пр-ті М. Лушпи, додає співорганізатор.

За інформацією Сумської міськради.