У Сумах сталася масштабна пожежа на приватному підприємстві

Ілюстративне фото/ДСНС України

7 квітня о 16:36 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про загоряння сміттєвого контейнеру на території одного з підприємств по вул. Путивльська в м. Суми. Про пожежу повідомив працівник даного підприємства. На місце події було направлено черговий караул 1 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю, проведеною розвідкою було встановлено, що через пізній виклик вогонь вже перекинувся на дерев’яні палети, які зберігались відкритим способом на 120 кв. м. та 3 вантажних автомобілі. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на складське приміщення загальною площею 1200 кв. м. та ще 4 вантажні автомобілі. Для оперативного приборканні загоряння було додатково залучено ще 2 пожежні автоцистерни, які для безперебійної подачі води на гасіння довелось до заправляти від пожежного гідранта, який розташований на відстані 400 м від осередку горіння.

О 17:13 пожежу локалізували, не допустивши її подальшого розповсюдження, а о 18:18 – витративши на гасіння більше 20 тон води, повністю ліквідували.

Внаслідок пожежі знищено дерев’яні палети, що зберігались відкритим способом на площі 120 кв.м. та пошкоджено 3 вантажних автомобілі.

Всього до ліквідації було залучено 4 одиниці спеціальної техніки та 16 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.Причини пожежі та суму завданих збитків встановлюють правоохоронці.