У Сумах школярів навчали правилам безпеки під час використання газу в побуті

У рамках місячника охорони праці фахівці Держпраці, органів місцевого самоврядування, Фонду соціального страхування провели відкриті уроки з питань безпеки користування газом для вихованців шкіл обласного центру за участю працівників ПАТ “Сумигаз”.

Заходи пройшли на базі Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів №2 ім. Д. Косаренка та Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. Героя України Олександра Аніщенка.

Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Сумській області ІРИНА КОЛЕСНИК розповіла школярам як потрібно поводитися із газовими побутовими приладами, на який номер необхідно телефонувати якщо відчуваєш сильний запах газу, та яка служба приїде на допомогу в разі виникнення проблем з використанням газу.

У ході бурхливого обговорення дітлахи проявили зацікавленість й обізнаність стосовно питань безпеки. Школярі із задоволенням розгадували загадки, відповідали на запитання та наводили приклади із власного життя, пояснюючи як потрібно поводити себе при використанні газових приладів, та які наслідки може мати недбалість і власна необережність. У ході відкритих уроків вихованцям шкіл показали навчальні мультики.

Для закріплення знань та задоволення цікавості учасників заходів познайомили із аварійною диспетчерською службою ПАТ «Сумигаз». Школярі мали можливість не лише ознайомитися із обладнанням, а й посидіти в автомобілі аварійної служби підприємства.

Життя – найцінніше, його необхідно цінувати, наголосила головний державний інспектор Держпраці під час спілкування із школярами.

Проведення подібних відкритих уроків протягом квітня планується і в інших школах міста Суми.