У Сумах рятувальники навчали дошкільнят поведінці у надзвичайних ситуаціях

На Сумщині у дитсадках, школах, професійно-технічних навчальних закладах тривають Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. Діти засвоюють життєво необхідні правила та разом з вчителями відпрацьовують дії у екстремальних ситуаціях. 

15 травня в м. Суми до вихованців дошкільного навчального закладу №21 “Волошка” завітали працівники обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Малюки із зацікавленням долучились до розмови про правила безпеки. Вони згадували життєві ситуації, коли їм разом із батьками доводилось ставати свідками пожеж і роботи вогнеборців з приборкання цих загорянь. 

Рятувальники застерегли дітей, що не можна пустувати із сірниками та навели приклади до яких небезпечних наслідків призводять такі забавки. Вони розглянули з юною аудиторією правила безпечної поведінки при виникненні пожежі. Зокрема, як треба залишати задимлене приміщення щоб не отримати отруєння продуктами горіння. Окремо присутні зупинились на засобах, якими можна ліквідувати загоряння. Фахівці ознайомили дітей з вогнегасниками та навчили малюків як правильно їх застосовувати. 

Також працівники Служби порятунку розповіли й про іншу найпоширенішу небезпеку — боєприпаси часів минулих війн. Натрапити на них можуть як дорослі так і діти. Тому вкрай важливо кожному знати як поводитись у таких ситуаціях щоб не сталося лиха.  

Свій виступ фахівці супроводжували тематичними відеороликами та мультфільмами. Всі охочі змогли приміряти захисний одяг вогнеборців та поринути у відповідну атмосферу представників відважної професії.Організатори переконані, що такі безпосередні зустрічі рятувальників із підростаючим поколінням відіграють важливу роль в формуванні у дітей змалку основ безпечного способу життя та готовності протистояти різним ризикам, що можуть трапитись у житті. 

Нагадаємо, 14 квітня в рамках Тижнів знань безпеки життєдіяльності працівники Сумського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями учнями: Кровненської школи, Шпилівської філії опорного закладу Садівської школи та вихованцями Кровненського садочку “Пролісок”.