У Сумах попереджено факт незаконної видачі паспорта

Пильність, пильність і ще раз пильність: у Сумах попереджено факт незаконної видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Повідомляє Управління Державної міграційної служби України у Сумській області.

Протягом поточного тижня це другий випадок звернень заявників за отримання послуг з документами, видача яких за обліками Управління не підтверджується. Цього разу, також з питання оформлення закордонного паспорта дитині, звернулась гр. Республіки Конго, яка зареєстрована, проживає та документована посвідкою на проживання в Україні міграційною службою м. Одеса.

Сумнів працівників профільного відділу Управління ДМС України в Сумській області, які здійснювали прийом викликала “довідка про реєстрацію особи громадянином України”, “видана” на ім’я малолітньої дитини заявниці і не дарма.

Перевіркою встановлено, що дана особа з питань щодо підтвердження належності до громадянства України дити до міграційної служби Сумської області не зверталась. Відтак, довідку вилучено. Про даний факт інформацію передано до правоохоронних органів