У Сумах попередили несанкціонований вивіз сміття

Зранку на телефон Інспекції з благоустрою міста надійшла інформація від головного інженера КП «Зеленбуд» щодо вивезення та звалювання сміття на майданчик для складування рослинних відходів та гілок, що розташований по вул. М. Лукаша. Повідомляє Інформаційний портал Сумської міської ради.

Працівники управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» та КП «Зеленбуд» попередили несанкціоноване звалювання твердих побутових відходів на «зеленому полігоні».

Працівники комунального підприємства заблоковали виїзд вантажівки для подального вирішення питання по суті та притягнення винних сіб до відповідальності.

Спеціалісти Інспекції з благоустрою при виїзді на місце зафіксували факт неправомірних дій водієм автомобіля щодо порушення Правил благоустрою, які забороняють вивозити і звалювати сміття, будівельні, побутові, харчові відходи, відходи виробництва, траву, гілля, деревину, листя, землю, сніг у не відведених для цього місцях та влаштовувати звалища, та склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Правопорушника зобов’язали протягом дня прибрати та вивезти сміття, а також надати підтверджуючі документи проведених робіт при розгляді протоколу про адміністративне правопорушення на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті.