У Сумах пасажир побив водія тролейбуса

Інцидент стався 31 жовтня, пообіді у салоні тролейбуса #60, що курсував за маршрутом #10 А «Шпиталь -12 мкрн». Під час руху у напрямку з-ду «Центроліт», поблизу зупинки «4-та лікарня», пасажир раптово захотів покинути салон транспортного засобу та вимагав від водія зупинити тролейбус.

Почувши відмову, чоловік розлютився та почав з’ясовувати стосунки з працівником КП СМР «Електроавтотранс» за допомогою стусанів, завдавши водію тролейбуса кілька ударів пакетом, в якому ймовірно знаходилася скляна пляшка. У конфлікт втрутилися інші пасажири, що перебували у салоні, та викликали поліцію.

В результаті нападник затриманий, водію надано медичну допомогу. Після госпіталізації та надання першої невідкладної допомоги водію (*попередньо відомо, що йому наклали кілька хірургічних швів на брову), обидва учасники інциденту були доправлені до міського відділку поліції: водій — з метою писати заяву на нападника, а останній- пояснювати, що саме спричинило агресію на адресу водія.

Нагадаємо, трохи більше місяця тому пасажирка побила кондукторку тролейбусу за вимогу вдягнути захисну маску.

Вкотре керівництво та численний колектив #Електроавтотранс звертається до пасажирів комунального транспорту бути взаємовічливими та проявляти повагу до водіїв й кондукторів.