У Сумах обрали «Міс СумДУ 2019»

Цьогорічний конкурс проводивсь у класичному стилі, але разом із тим був спрямований на вирішення соціальної проблеми – допомоги безпритульним тваринам.

За звання головної красуні університету змагалися дев’ять дівчат-студенток різних інститутів і факультетів СумДУ: дві чарівні першокурсниці нашого факультету Анна Ревенко та Каріна Москвіна; Діана Любченко та Олена Богатир (ЕЛіТ); Тетяна Анцибор (ННІ ФЕМ ім. О. Балацького); Поліна Сова (ННІ права); Юлія Ядута (Медичний інститут); Вікторія Кладієнко (ННІ бізнес-технологій «УАБС»); Вікторія Яковчук (ТЕСЕТ).

Конкуренція під час змагання була шаленою, адже кожна дівчина дивувала своїм розумом в інтелектуальному змаганні, красою, витонченістю рухів на дефіле спортивних форм і весільних суконь, здібностями у конкурсі талантів.

Найголовніший приз – корону і звання «Міс СумДУ 2019» – виборола студентка факультету ІФСК Каріна Москвіна. Першою «Віце-міс» стала Анна Ревенко.

– Підготовка тривала два місяці, виникало чимало труднощів, але все завершилося добре. З іншими учасницями конфліктів не виникало, дуже приємні конкурентки. Сподіваюся, це не остання з ними зустріч на сцені. Звичайно ж, до останнього не очікувала, що виграю, адже поряд були дуже сильні конкурентки. Безмежно радію, що ми з Анею змогли гідно представити факультет ІФСК та отримати корони, – поділилася своїми враженнями Каріна Москвіна.

Катерина Шестак, студентка групи ЖТ-61