У Сумах намагалися обікрасти торгівельний кіоск

Двоє зловмисників саме намагалися зламати замки на дверях торгівельного кіоску, коли спрацювало встановлене в ньому обладнання охоронної сигналізації. Сповіщена група реагування поліції охорони  негайно прибули на місце події і затримала одного з підозрюваних.

Подія трапилася по вулиці Героїв Крут в обласному центрі,  близько опівночі. Отримавши на службовий планшет інформацію про спрацювання сигналізації в одному з торгівельних кіосків, група реагування поліції охорони негайно виїхала за вказаною адресою.

«Двоє чоловіків, що перебували біля охоронюваного кіоску, ледве побачили наш автомобіль, як щодуху кинулись навтьоки. Тож довелось за ними побігати, – розповідає Василь Борщ, молодший інспектор взводу реагування батальйону Управління поліції охорони Сумської області. – Одного з них ми відразу затримали, пошуки іншого тривають. Поруч з кіоском лежало покинуте підозрюваними злодійське знаряддя: гумові рукавички та «фомка»».

На місце події була викликана слідчо-оперативна група Сумського відділу поліції, і тепер з затриманим спілкуються слідчі, з‘ясовуючи мотиви та обставини вчиненого.