У Сумах іноземець з пістолетом намагався викрасти сейф

Витративши в  закладі державної лотереї всі гроші, чоловік вирішив компенсувати їх своєрідним способом – погрожуючи працівниці пістолетом виніс  з приміщення сейф.

За кілька  хвилин зловмисник був затриманий працівниками приватної охоронної фірми,які і викликали поліцейських.

Правоохоронці  вилучили пістолет, сейф , а самого іноземця-порушника для дачі свідчень доставили до відділу поліції. Там з’ясували, що йому 33 роки, з яких більше десяти він мешкає на Україні.  Зі слів чоловіка весь день і ніч він провів в закладі і витратив всі гроші. Після чого  вирішив їх « відшкодувати». Взяв вдома пістолет і шапку,  яку в подальшому використовував як маску для обличчя і повернувся , аби забрати сейф, в надії, що там будуть гроші.

Миттєва реакція співробітниці закладу, яка натиснула кнопку виклику охорони завадила зловмиснику залишитись не викритим.  Хоча йому вдалося винести з приміщення державної лотереї  невеличкий за розміром сейф, а ось далеко втекти – ні.  Працівники охоронної фірми затримали чоловіка фактично біля сусідніх із закладом будинків.

У Сумському відділі поліції  за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 КК України. Порушник затриманий в порядку стаття 208 КПК України. За скоєне йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області 

Використано ілюстративне фото.