У Сумах гуртожиток на Кондратьєва тиждень без газу

В одному з під’їздів гуртожитку по вул. Г. Кондратьєва, 143 вже тиждень відсутє газопостачання. Це питання сьогодня, 2 березня, під час апаратної наради порушили мешканці цього будинку.

Начальник «Служби 15-80» Валерій МАРЮХНА повідомив, що у зв’язку з витоком газу у п’ятому під’їзді, 24 лютого було припинено постачання газу. Усунути аварійну ситуацію мають спеціалісти АТ «Сумигаз». Однак, через відсутність договору між КП «Сумитеплоенергоцентраль» та газопостачальною організацією, відповідні послуги надані не були.

Окрім цього, за словами директора КП «Сумитеплоенергоцентраль» Євгена СКОРОБАГАТСЬКОГО, гуртожиток має заборгованість у сумі 320 тис. гривень. Попри це, комунальне підприємство вже подало документи на усунення проблеми до АТ «Сумигаз» і відповідні папери до департаменту інфраструктури міста, однак відповідей щодо заяв ще не отримали, зазначає Євгеній Скоробагатський.

Наказ розібратись у ситуації надійшов директору департаменту інфраструктури міста Олександру ЖУРБІ.

«Це ненормально, коли люди тиждень сидять без газу! Чому «Служба 15-80» надає інформацію про це лише через тиждень? Проведіть службове розслідування і надайте пояснення, у якому буде зафіксовано час та дату прийняття документа від комунального підприємства до департаменту, та особу, яка його прийняла. І ще – на кого документ був розписаний та хто мав виконати завдання. Потрібно з’ясувати, хто з посадовців був координатором цього процесу та не спрацював у вирішення цієї проблеми», – звернувся керманич міста до директора департаменту.