У соцмережі поширили фейк про забруднення р.Псел – “Міськводоканал”

Фахівці КП «Міськводоканал» не виявили перевищень гранично-допустимих концентрацій скиду до водоприймача в результаті проведення лабораторних досліджень води р. Псел. Про це повідомили в Сумській міськраді.

Мова йдеться про інформацію, поширену у соціальних мережах, щодо забруднення водойми неочищеними стічними водами, скинутими з міських очисних споруд.

Так, спеціалістами хімічної лабораторії комунального підприємства того ж дня було взято відбір проб води, які скидаються станцією очисних споруд у річку Псел.

«Тоді я особисто виїхав до очисних споруд та переконався, що поверхня водойми була чистою, оскільки жодних аварійних, позаштатних ситуацій у роботі станції очистки, які призвели б до скиду неочищених стічних вод не було. Разом із тим, наша станція здійснює стабільне та цілодобове очищення та знезараження зворотних вод очисних споруд. Навіть в умовах підвищеного навантаження під час карантину робота станції збою не дає, а персонал станції суворо дотримується технологічного процесу та усіх санітарних рекомендацій», – наголосив директор КП «Міськводоканал» Анатолій Сагач.