У Шостці жінка півроку чекала замовленого через Інтернет товару

Повіривши позитивним відгукам у соціальній мережі щодо продавця дзеркал, жінка замовила у нього вподобаний товар та зробила передоплату. Втім, дзеркала вона так і не дочекалась. Піврічні відмовки продавця закінчилися тим, що обурена клієнтка змушена була звернутися за допомогою до поліції. 

Знайшовши в соціальній мережі оголошення про продаж гримерного дзеркала по привабливій ціні, 30-річна жителька Шостки вирішила зробити замовлення. Вона переглянула відгуки стосовно продавця, які в більшості своїй виявились вельми позитивними, і зважилась на акційну пропозицію: у разі повної передоплати – доставка безкоштовна.

Перерахувавши на вказаний номер банківської картки опонента 1 510 гривень, жінка стала чекати замовлення. Проте товар так і не був доставлений. Півроку велась переписка у соціальній мережі між продавцем та покупцем, під час якої власник товару обіцяв його доставити у найближчий час. Втім, слова так і залишились словами, а потерпіла жінка звернулась з відповідною заявою до поліції.

В поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого ведуться пошуки афериста. Правоохоронці знову звертаються до громадян з закликом бути максимально обережними при здійсненні різного роду операцій через Інтернет. Не надсилайте передоплату за замовлений товар, а розраховуйтесь за нього під час отримання. Пам’ятайте, що чи не кожне друге он-лайн оголошення розміщується аферистами з метою заволодіння вашими коштами.

Відділ комунікації поліції Сумської області