У Шостці поліцейські повернули в родину 5-річну «мандрівницю»

Дівчинку, котра самотою простувала обабіч жвавої проїжджої частини вулиці, побачила та зупинила випадкова перехожа. Викликані небайдужою жінкою працівники поліції за годину знайшли рідних маленької «мандрівниці» та повернули її додому.

На лінію «102» надійшло повідомлення від випадкової перехожої. Жінка розповіла, що, йдучи вулицею, побачила поблизу жвавої дороги маленьку дівчинку. Нікого з дорослих поблизу не було.

На вказане місце одразу був направлений група реагування патрульної поліції, і правоохоронці забрали дитину до відділу поліції.

Під час бесіди зі співробітником ювенальної превенції дівчинка розповіла, до якого дитячого садочку ходить, назвала своє прізвище. Зателефонувавши завідуючій дитячого закладу, правоохоронці дізнались місце мешкання 5-річної мандрівниці.

Полісмени доставили дитину додому. І дуже здивувались, що кількагодинну відсутність малої вдома ніхто не помітив. Бабуся дівчинки зізналась, що подібне трапляється не вперше, мовляв, онука може самостійно ходити по сусідах і навіть добиратися до віддалених районів міста.

На момент візиту правоохоронців матері дитини вдома не виявилось. В хаті був суцільний безлад. Зі слів бабці, 43-річна жінка поїхала до центру міста у справах.

Полісмени також з’ясували, що крім цієї дівчинки, у родині виховується ще одна, віком 2,5 рочки, яка на той момент спала в одній з кімнат.

Наразі з матір’ю малої «знайди» правоохоронці проводять профілактичні бесіди та вирішують питання про притягнення її до адміністративної відповідальності за невиконання нею батьківських обов’язків. Крім того, відповідні матеріали передані до соціальних служб міста для належного реагування.