У прокуратурі Сумщини відбулись кадрові зміни

Наказом Генерального прокурора за погодженням Ради прокурорів України на посаду першого заступника прокурора Сумської області призначено Рубана Олександра Петровича. На посаду заступників прокурора Сумської області – Сидоренка Ігоря Анатолійовича та Плескача Олександра Юрійовича.

Сьогодні, 21 січня 2020 року, представляючи колективу новопризначених заступників, прокурор Сумської області Григорій Кондратенко побажав їм професійних досягнень та успіхів у роботі.

Водночас керівником Сумської місцевої прокуратури призначено Таранушича Сергія Васильовича. Посаду першого заступника керівника Сумської місцевої прокуратури посіла Слабунова Юлія Володимирівна.

Довідково:

Олександр Рубан народився у 1969 році на Чернігівщині, трудову діяльність в органах прокуратури розпочав у 1997 році. Попередня займана посада – начальник управління представництва інтересів держави в суді прокуратури Сумської області. Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня та «Почесний працівник прокуратури України».

Ігор Сидоренко народився у 1978 році в м. Глухів Сумської області. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав у 2001 році. Попередня займана посада – перший заступник прокурора Сумської області. Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня та «Почесний працівник прокуратури України».

Ігор Сидоренко

Олександр Плескач народився 1985 року на Полтавщині. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав у 2008 році. Попередня займана посада – керівник Конотопської місцевої прокуратури. Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури».

Сергій Таранушич народився у 1976 році в м. Шостка Сумської області. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав у 1998 році. Попередня займана посада – заступник прокурора Сумської області. Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня та «Почесний працівник прокуратури України».

Сергій Таранушич

Юлія Слабунова народилась у 1980 році в м. Балаклія Харківської області. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочала у 2002 році. Попередня займана посада – керівник Сумської місцевої прокуратури. Нагороджена нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури».

Юлія Слабунова

Прес-служба прокуратури області