У Конотопському відділі поліції відбулися кадрові зміни

Сьогодні заступник начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області підполковник поліції Вадим Дзюбинський у присутності представників міської, районної влади та місцевих правоохоронних структур представив особовому складу Конотопського відділу поліції нового начальника підрозділу – майора поліції Несмашного Сергія Миколайовича.

В органах внутрішніх справ Сергій Миколайович проходить службу з 1996 року. По закінченню Університету внутрішніх справ у 2000 році, він розпочав свою службову діяльність з посади оперуповноваженого Шосткинського міжрайонного відділу боротьби з організованою злочинністю при УБОЗ УМВС України в Сумській області, де пропрацював більше 8  років.

Затим, починаючи з 2008 року, за невеликим виключенням, майор поліції Несмашний С.М. працював на керівних посадах, спочатку очолюючи сектор боротьби з економічною злочинністю в Лінійному управлінні на Південній залізниці, а потім – очільником сектору кримінальної міліції (а пізніше — поліції) Глухівського міського відділу.

З 2017 року очолював Великописарівське відділення поліції Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області. 

Цього ж дня також представлено нового очільника сектору кримінальної поліції Конотопського ВП – майора поліції Перехода Олега Валерійовича. Він також в правоохоронних органах людина не нова, має ґрунтовний досвід оперативної та управлінської діяльності: розпочинав свою службову діяльність з посади дільничного та пройшов її до керівника Кролевецького і Недригайлівського відділень поліції ГУНП в Сумській області.

Запрошені гості привітали нового керівника Конотопської поліції та його заступника і побажали їм взаєморозуміння й підтримки з боку особового складу та керівництва області, успіхів і наснаги у їхній непростій, але такій необхідній та відповідальній роботі.