Травматичний пістолет та набої виявили митники Сумщини

Сумські митники попередили незаконне переміщення травматичної зброї та набоїв до неї, що належали громадянину України, який прямував до Російської Федерації.

На митний пост «Бачівськ» Сумської митниці ДФС у напрямку «виїзд з України» заїхав легковий автомобіль під керуванням громадянина нашої держави. Для походження митного контролю чоловік обрав смугу «зелений коридор», тобто заявив про те, що у нього відсутні товари, які заборонені або обмежені для переміщення через кордон. Під час здійснення огляду транспортного засобу митники виявили пристрій відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії «Вій 9 мм», а також 5 набоїв до нього.

Даний пристрій обмежений до переміщення відповідно п.п. 1.3,2.1,2.3.3,8.1,8.12 Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів, яка затверджена наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року N 622.

На правопорушника складено протокол про порушення митних правил згідно зі ст.471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю», зброю та патрони вилучено та передано для подальшої експертизи та прийняття правового рішення.