Тайсон з Сумської виправної колонії здобув перемогу

09 серпня 2019 року в державній установі «Сумська виправна колонія (№116)» на загальних зборах заступаючої чергової зміни нагляду і безпеки, чергової варти відділу охорони відділу охорони та оперативної групи, за зайняте почесне перше місце у змаганнях з багатоборства кінологів начальник установи Анатолій Гуменюк привітав старшого інспектора відділу охорони Віталія Тришина разом з переможцем службовою собакою «Тайсон».

Змагання проводились 06 – 07 серпня 2019 року на базі Державної установи «Полтавська виправна колонія (№64)», в ході яких кінологи зі своїми службовими собаками продемонстрували загальний, спеціальний курси підготовки та подолання смуги перешкод. Це не перша перемога Тайсона у подібних змаганнях.

Він неодноразово займав призові місця на конкурсах з розшуковими собаками на першість серед інших конкурсів організованих Північно – Східним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України так і правами начальника Східного регіонального управління Держприкордонслужби.

Службові собаки – одна з найважливіших складових охорони кожної установи, тому якісне та постійне тренування вкрай необхідне для подальшого виконання службових обов`язків, які покладаються як на молодшого інспектора -кінолога так і на його четверолапого помічника.