Синоптик розповіла, як довго в Україні триватиме похолодання

З четверга, 21 лютого, в Україні розпочалося похолодання, яке триватиме до кінця тижня. Такий прогноз погоди в Україні опублікувала синоптик Наталія Діденко у своєму блозі.

“Цікаві процеси розпочнуться в Україні вже в четвер, 21 лютого, коли температура повітря почне знижуватися, а фаза опадів на сході України перейде з дощу в мокрий сніг та сніг. Надалі, з 22 лютого, в Україну почне заходити ще холодніше повітря. Арктична повітряна маса зумовить зниження температури повітря на 2-6 градусів”, – пише вона.

За прогнозом синоптика, протягом 22-24 лютого в Україні нічна температура повітря становитиме -2…-10 градусів, на північному сході -7…-12 градусів. У денні години також буде холодно, до -1…-6 градусів.

Крім того, до похолодання приєднаються сніг та хуртовини. У п’ятницю, 22 лютого, внаслідок діяльності атмосферних фронтів у більшості областей очікуються сильні опади у вигляді снігу та мокрого снігу, можливе налипання мокрого снігу, ожеледиця та посилення вітру до штормових поривів. У південній частині мокрий сніг чергуватиметься із дощем.

За прогнозом Діденко, з 25 лютого в Україну знову прийде потепління. Температура повітря підвищиться до денних +2…+7 градусів.

Через Україну переміщуватимуться атмосферні фронти, тому опади чергуватимуться із проясненнями.