Суми звільнили від іще однієї незаконної тимчасової споруди

У вівторок, 3 листопада, комісія з питань демонтажу незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення демонтувала ще один такий об’єкт.

Це тимчасова споруда, що розміщувалась на зупинці на вул. Прокоф’єва.

КП «Міськсвітло» відключило її від електромережі, Управління патрульної поліції у м. Суми забезпечило громадський порядок при виконанні робіт, ТОВ «СНД-АВТОТРАНС» провело демонтаж та вивезення ТС на територію КП «Міськсвітло» (пров. Громадянський, 5).

Встановити власника тимчасової споруди не вдалось, але, якщо такий знайдеться та виявлять бажання повернути її собі, у відповідності до пункту 2.9. Порядку демонтажу незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення на території міста Суми, він зможе це зробити після надання уповноваженому органу документа, що посвідчує особу; документів, які засвідчують право власності на об’єкт, чи документів, на підставі яких він був встановлений/розміщений (навіть якщо строк їх дії минув), або правовстановлюючих документів на матеріали, з яких виготовлено об’єкт; документів, що підтверджують відшкодування понесених витрат за зберігання – в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян за добу зберігання (у відповідності до кількості днів зберігання), наданої суб’єктом господарювання, який зберігав демонтований об’єкт; документів, що підтверджують відшкодування понесених витрат в подвійному розмірі за демонтаж ТС, завантаження та доставку до місця зберігання, відключення від інженерних мереж, прибирання території (місця розташування) від сміття, що залишилося після демонтажу, у відповідності до калькуляції, наданої суб’єктами господарювання, який безпосередньо цим займались,

З приводу повернення вище зазначеної тимчасової споруди необхідно звертатись до управління архітектури та містобудування (вул. Воскресенська, 8А, тел. 70-01-04, 70-01-05).