Суми перевиконали план чергового призову

Ілюстративне фото (УНІАН)

Суми виконали план призову громадян України на строкову військову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань у квітні–червні 2019 року на 101%. Повідомляє Сумська міська рада.

Під час щопонеділкової апаратної наради заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Сумського міського військового комісаріату Юрій СЕРДЮК доповів, що у встановленні терміни Сумський міський військовий комісаріат розробив план проведення призову на строкову військову службу громадян 1992–1999 років народження навесні 2019 року, а також налагодив взаємодію з виконавчим комітетом, керівниками підприємств, установ, організацій та навчальних закладів.

Оповіщення призовників про явку до міської призовної дільниці проводилось шляхом інформування населення про наказ військового комісара в засобах масової інформації, а також персональними повістками, поштовими листівками, силами особового складу міського військового комісаріату у взаємодії з Сумським відділом поліції та технічними працівниками.

Юрій Сердюк зазначив, що найбільш дієвим та ефективним заходом з оповіщення призовників була робота спільних груп оповіщення та розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу, у складі військовослужбовців військового комісаріату та працівників Сумського відділу поліції, до якого були направлені списки осіб, які знаходяться у розшуку. Таким чином вдалось розшукати 53 особи.

Тим часом серед підприємств міста найкраще оповіщення провели ПАТ «Сумихімпром», ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», ПАТ «Насосенергомаш», ПАТ «ВНДІАЕН», ТОВ «Технологія», ТОВ «Гуалапак Україна», ТОВ «Гуала Кложерс Україна».

На базі лікувальних закладів міста здійснювалися амбулаторні та стаціонарні обстеження, рентгенологічні та інші необхідні дослідження всіх призовників, проводилися аналізи крові на ВІЛ- інфекцію та маркери гепатиту «В», «С» за списками, наданими Сумським міським військовим комісаріатом.

Завдяки такій тісній взаємодії усіх структур, відповідальних за проведення призову громадян України на строкову військову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань у квітні-червні 2019 року, вдалось досягти позитивного результату.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО подякував за роботу усім до цього причетним, безпосередньо керівництву Сумського міського військового комісаріату, фахівцям відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи, відділу охорони здоров’я та міських лікувально-профілактичних закладів міста, а також Сумського відділу поліції.

Натомість заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Сумського міського військового комісаріату висловив вдячність керівництву міста за розуміння та сприяння у проведенні призову.