Сумщина завжди буде пам’ятати подвиг Олександра Аніщенка

Учора на території сумської школи №4 відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблого Героя України Олександра Аніщенка. До громадськості і школярів, які вийшли на мітинг, долучився заступник голови облдержадміністрації Олександр МИЛАШ.

«Командир підрозділу спеціального призначення «Альфа» Олександр Аніщенко любив життя, любив Україну, любив рідне місто Суми. І за все це віддав своє життя. Це не гучні слова. Це був вчинок справжнього патріота, справжнього чоловіка, справжнього офіцера», – зазначив Олександр Милаш.

Цього дня меморіальна дошка на стіні школи, де свого часу навчався  Олександр Аніщенко, була всіяна квітами від тих, хто прийшов віддати шану Герою України та подякувати за його мужність і героїзм.

Перед присутніми виступив і колега загиблого Героя Микола БОЖЕНКО.

«Олександр, будучі педагогом – представником самої мирної професії, обрав долю бійця. У подальшому він пройшов шлях у спецпідрозділі «Альфа» від простого співробітника до керівника підрозділу. І  5 травня 2014 року як заступник начальника спецпідрозділу організував кругову оборону, що дозволило бійцям вийти із зони обстрілу з мінімальними втратами. Це вчинок справжнього героя та патріота своєї країни».

Всі учасники заходу зверталися до юного покоління сумчан. Зокрема заступник голови облдержадміністрації говорив: «Сподіваюсь, що і ви зростатимете справжніми патріотами своєї країни, станете достойними її громадянами і у пам’ять про Олександра будете вчитися і працювати заради розвитку саме нашої України, її світлого незалежного майбутнього»