Сумський кадет-гвалтівник розважається вночі на вулиці

Сьогодні у фейсбуці сумчанин Олександр Савченко виклав скріншот з інстаграму 16-річного Владислава Кривошея, якого зараз судять за зґвалтування 23-річної сумчанки.

Нагадаємо: 8 березня 2019 року близько 23.00 у Cумах дівчина поверталася з роботи додому. В одному з провулків поблизу вулиці Троїцької на неї напав невідомий, який ударив її в обличчя та, погрожуючи фізичною розправою, зґвалтував. Як виявилось, ним був 16-річний юнак, який навчається у Сумському кадетському корпусі.

Як повідомила  прес-секретар прокурора Сумської області Наталя Науменко, наразі обвинуваченого вже попередили про необхідність дотримання умов запобіжного заходу. В іншому випадку прокуратура буде клопотати перед судом про більш жорсткий запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Крім того, прокуратура звернула увагу поліції на необхідність більш пильно контролювати виконання обвинуваченим умов запобіжного заходу. За  словами Наталії Науменко, інші заходи реагування з боку прокуратури не передбачені. Контролює умови виконання умов запобіжного заходу поліція.

Джерело: sumypost.com