Сумському судді погрожували фізичною розправою

Сумська місцева прокуратура підтримує державне обвинувачення стосовно 24-річного сумчанина, який скоїв декілька грабежів. Молодик підходив до незнайомців, погрожував розправою або відразу наносив удари, після чого забирав з рук гаманець чи кошти, і зникав у невідомому напрямку. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 186 (грабіж) КК України. За скоєне йому загрожує до 6 років позбавлення волі. Справа слухається по суті в Зарічному районному суді. м. Суми

Не зважаючи на свій молодий вік, обвинувачений вже має багате кримінальне минуле. Зокрема він був двічі засуджений за розбій, крадіжку та грабіж. Окрім того, в Кролевецькому районному суді на даний час стосовно вказаної особи паралельно триває судовий розгляд за обвинуваченням у шахрайстві та крадіжці.

Так, 5 квітня 2019 року в Зарічному районному суді м. Суми під час розгляду справи по суті, а саме допиту потерпілого, обвинувачений поводив себе дуже агресивно, висловлювався нецензурними словами, а потім погрожував судді фізичною розправою. Відтак за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Відомості до ЄРДР внесено за ч. 1 ст. 377 (погроза або насильство щодо судді) КК України.

Обвинуваченому вже вручено відповідне повідомлення про підозру. Санкція даної статті передбачає до трьох років позбавлення волі. На вирок суду молодик чекає в СІЗО.