Сумського маніяка, засудженого до довічного ув’язнення, судитимуть ще за одне вбивство

«Сумською місцевою прокуратурою у вівторок, 19 березня 2019 року, затверджено та направлено до суду обвинувальний акт, складений слідчими поліції стосовно вже засудженого до довічного покарання за обвинуваченням в умисному вбивстві свого колеги. Дії чоловіка кваліфіковано за п. 6 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство з корисливих мотивів) КК України», – розповів прокурор Сумської місцевої прокуратури Борис Рекуненко.

Мова йде про нападника, який у 2013 році тримав у страху все місто. Протягом декількох місяців чоловік нападав на жінок, бив їх по голові металевою трубою і забирав усі золоті прикраси. Затримали його в листопаді 2013 року. На рахунку зловмисника – вбивство двох жінок, ще семеро отримали різного ступеня ушкодження. У грудні 2014 року на той час 43-річного нападника було засуджено до довічного позбавлення волі.

Вже більше чотирьох років засуджений відбуває покарання. Однак у січні 2019 року з’ясувалось, що чоловік причетний іще до одного вбивства. Подія сталась ще 3 березня 1996 році. Тоді у власному під’їзді з мисливської зброї був убитий чоловік 1956 року народження. Засуджений зізнався, що це він скоїв цей злочин. Із вбитим вони разом працювали. Напередодні потерпілий позичив йому 100 доларів США. Вже через декілька днів він почав вимагати повернення боргу. Щоб не віддавати гроші, нападник дочекався колегу в під’їзді та вистрелив у нього. Зброю викинув у озеро неподалік.