Сумські прикордонники виявили “липовий” страховий поліс

Учора в пункті пропуску «Юнаківка» прикордонники Сумського загону виявили страховий поліс з ознаками підробки. Про це сьогодні, 26 березня, повідомили в прес-службі Сумського прикордонного загону.

До пункту пропуску «Юнаківка» прибув автомобіль марки «Оpel Аstra», на якому наш співвітчизник повертався з Росії Під час перевірки документів у правоохоронців виникли сумніви щодо дійсності страхового полюсу на транспортний засіб, а саме документ містив ознаки механічного виправлення терміну дії.

В ході подальшої перевірки прикордонниками було встановлено, що термін дії даного полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів закінчився тиждень назад.

Наразі для прийняття подальшого правового рішення чоловіка та автомобіль передано співробітникам Національної поліції. Також, до компетентних правоохоронних органів направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, прередбаченого ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.