Сумчанина оштрафували за порушення обсервації

Ілюстративне фото

Зарічний районний суд міста Суми, розглянувши протокол поліції, постановив оштрафувати сумчанина за порушення правил обсервації.

Відповідно до рішення суду, 42-річний сумчанин має сплатити 17 тис. гривень.

Загалом, за період з 17 березня по 14 квітня в провадження суддів Зарічного районного суду Сум надійшла 31 справа про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за статтею 44-3.

Як повідомляють на сайті Зарічного районного суду міста Суми, станом на вечір 14 квітня розглянуто 27 справ.

З них на 11 правопорушників накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 тис. грн. Вісім правопорушників притягнуті у зв’язку з їх перебуванням у громадських місцях без засобів індивідуального захисту; одна особа притягнута до адміністративної відповідальності через перебування на вулиці без документів; одна особа притягнута за те, що нею не було припинено роботу магазину електротоварів в період запровадженого карантину та ще одну жінку, яка будучи ФОП з роздрібної торгівлі, не припинила роботу кіоску з продажу квітів.

12 справ закрито у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення (здебільшого протоколи були складені на осіб, які не здійснювали вказану у протоколах діяльність, а являлись лише найманими працівниками, тобто такі особи не були суб’єктами правопорушення).

Чотири справи закрито через малозначність, суд обмежився усним зауваженням.

Розгляд справ відбувався з урахуванням конкретних обставин справи та особи правопорушника.

Нерозглянутими залишаються чотири справи, розгляд яких призначено на 16 та 22 квітня, 8 та 13 травня.