Сумчанин постане перед судом за домашнє насильство

Чоловіку вже винесли припис на певний час не наближатись ані до жінки, ані до дитини і  склали відносно нього адміністративний протокол, попередивши і про кримінальну відповідальність, уразі якщо він не припинить насильницькі дії. 

Того дня екіпаж поліції охорони , проїжджаючи вулицею міста помітив жінку з дитиною на руках, яка бігла на зустріч. « Молода жінка була налякана, до того ж без верхнього одягу. Ми зупинились , розуміючи, що їй потрібна допомога, – розповідає молодший інспектор  Владислав Міхаревич , –  ми запропонували їм сісти до службового авто та розповісти, що сталося. Вона просила врятувати її і дитину від власного чоловіка .Мовляв той поводить себе агресивно і кидається битися  палкою». 

Для з’ясування обставин долучились і працівники підрозділу поліції з протидії домашньому насильству. Вони ще раз вислухали жінку та піднялися до квартири, де знаходився її 37-річний чоловік. Той  поводив себе  агресивно. Для дачі пояснень його доставили до Сумського відділу поліції . З’ясувалось, що причиною такої агресії стали надумані ревнощі.  Сама ж заявниця скаржилась, що  така ситуація трапляється в її родині не вперше.

Невдовзі правопорушник постане перед судом.