Сумчанин ледь не подарував дружині авто з кримінальним минулим

Нещодавно, до Територіального сервісного центру № 5943 РСЦ МВС в Сумській області звернувся громадянин А. з метою перереєстрації автомобіля Daewoo Matiz. Омріяне авто мало стати довгоочікуваним подарунком для дружини. До вибору транспортного засобу покупець підійшов дуже зважено та ретельно, задіявши в якості учасників угоди своїх знайомих «автознавців». На перший погляд «обновка» ні у кого не викликала жодних сумнівів, тому покупець вже налаштувався віддати чесно зароблені заощадження.

Проте, у результаті проведення ретельного дослідження вищевказаного автомобіля судовими експертами Сумського НДЕКЦ МВС, встановлено, що номер кузова даної автівки змінений шляхом наварювання пластини металу з іншим номером. А це могло свідчити про кримінальне минуле транспортного засобу.

В подальшому зібрані матеріали та авто були передані до місцевих правоохоронних органів для встановлення істини та обставин по справі.
Вкотре, завдяки кваліфікованій та злагодженій роботі судових експертів Сумського НДЕКЦ МВС вдалося попередити правопорушення та пов’язані з ним у майбутньому наслідки, які лягли б на плечі довірливого покупця.

Джерело