Сумчани зможуть регулювати тепло в оселях

Міський голова Сум під час апаратної наради доручив керівникам теплопостачальних організацій контролювати температурний режим в оселях сумчан та, в разі звернень містян, регулювати опалення в будинках.

«Сумчани мають бути проінформовані з приводу даної можливості. Повинно бути прийняте колективне рішення. Далі уповноважена особа, наприклад, домоуправитель, старший будинку або голова ОСББ має звернутись до теплопостачального підприємства і потім, лише з його спеціалістами провести температурну регуляцію в бік зниження», – підкреслив керманич міста.

Про готовність приступити до виконання наказу очільника обласного центру повідомила заступник генерального директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія ПОКУТНЯ.

«Ми готові виконати дане доручення. Наша основна задача – щоб не було скарг на забезпечення гарячим водопостачанняя споживачів, тому «Сумитеплоенерго» дотримується показника у 50 градусів та тримає мінімальний режим теплоносія на ТЕЦ і котельнях. Також при необхідності виїжджаємо та надаємо відповідну допомогу», – сказала Надія Покутня.