Сумчани виграли путівки до Єгипту та Туреччини. Хто ці щасливчики?

30 червня у дитячому парку відбувся грандіозний фінал проекту «Родом із дитинства». Тут панувала по-особливому святкова атмосфера, було сонячно і тепло від посмішок сімей, які прийшли позмагатися за головні подарунки і повболівати за переможців. Вони з нетерпінням чекали цього дня, коли визначяться щасливчики, що отримають від організаторів ГО «Sumy – це круто!» путівки до Туреччини і Єгипту.

«Протягом місяця наш проект мандрував сумськими вулицями. Ми відновили добру традицію родинних змагань у дворах. За їх результатами 7 команд вийшли у фінал, щоб позмагатися за сімейний відпочинок у Туреччині. Ми зробили дійсно крутий проект, показали, що Суми – це круто!» – говорить голова громадської організації «Sumy – це круто!» Любов Карпенко.

Перед вирішальним батлом для маленьких і дорослих сумчан підготували цікаву програму: дітлахів розважали рухливими іграми веселі аніматори, ростові ляльки Пікачу, народна улюблениця двометрова Панда, а на сцені дарували свої таланти найкращі артисти.

Запалювали юні танцювальні колективи, баяніст Олексій Липовий здивував своєю віртуозністю, сімейний дует Марина і Віталій Велитченко піднімали настрій сучасними піснями, а у виконанні Ріма та Аліни Фондікових лунали світові хіти.

Фінальні змагання проходили з неймовірним азартом, адже кожна сім’я хотіла здобути бажану перемогу. Учасники відмінно впоралися із завданнями на швидкість: клюшками переміщували м’ячик, бігали з м’ячиками, розбирали начинку іграшкової піци, стрибали на резинових песиках.

Найспритнішими стали сім’ї Рагуліних (ІІ місце) і Дегтяренко (І місце). Саме вони виграли дві путівки до Туреччини!

А серед вболівальників, які заповнили свої анкети, розіграли ще одну путівку – до Єгипту. Вона дісталася Ользі Коробченко.

Від спонсорів проекту розіграли сертифікати на частування у McWaffle, святкування дня народження у ПСР «Карусель», шалену знижку на придбання власної квартири у житловому комплексі «Панорама».

На фінал проекту «Родом з дитинства» також завітав екс-губернатор Сумщини, депутат Сумської обласної ради Юрій Чмирь. Він привітав сім’ї з чудовим святом та зізнався, що у дитинстві також брав участь у подібних змаганнях і навіть став чемпіоном у своєму районі.

«Усі дорослі – завжди діти! Сьогодні дорослі поринули в дитинство. Будьте молоді, а діти – здорові!» – сказав Юрій Чмирь.