Сумчанка подякувала рятувальникам за допомогу знайомій

9 квітня до Служби порятунку «101» зателефонувала сумчанка Антоніна Шимко щоб подякувати за допомогу, яку рятувальники разом з працівниками поліції надали її 80-річній знайомій. Цей випадок стався цього ж дня.

Жінка нещодавно перенесла інфаркт, а тому потребувала опіки. Антоніна завітала до її оселі, яка знаходилась у п’ятиповерховому будинку на вул.Ярослава Мудрого. Але на дзвінки як на телефон так і у двері ніхто не відповідав. Жінка вкрай занепокоїлась і зателефонувала на лінії екстреного виклику «101» та «102».

На місце прибув наряд патрульної поліції та відділення 1-державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою пожежної висувної драбини працівники оперативних служб змогли потрапити до помешкання, яке знаходилось на третьому поверсі будинку. У квартирі вони виявили жінку, яка лежала на підлозі. Господарка оселі повідомила, що у такому положенні вона перебувала з ночі. На місце викликали бригаду «швидкої», лікарі якої надали літній сумчанці необхідну допомогу.

Навіть страшно уявити до чого могло призвести зволікання у такій ситуації. Та завдяки людській небайдужості та оперативним діям рятувальників і поліцейських біді вдалось завадити.